Кидок Кісток
Кидайте кістки 2d6, 4d20 з модифікаторами, відстежуйте історію та миттєво дивіться мін/макс/середні онлайн.
Інструмент "Кидок Кісток": Ваш надійний помічник у світі кидків кубиків
Кидання кубиків – це важлива частина багатьох настільних рольових ігор (RPG). Незалежно від того, чи є ви досвідченим гравцем, чи новачком, вам знадобиться зручний спосіб виконувати ці дії. Кидок Кісток – це безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє вам легко кидати будь-яку комбінацію кубиків за стандартною нотацією, такою як 2d6 або 4d20, разом з модифікаторами, а також відстежувати історію кидків та статистику.
Основні функції Кидок Кісток
Кидок Кісток пропонує безліч корисних функцій, які роблять його незамінним у світі настільних ігор:Як використовувати Кидок Кісток
Використання Кидок Кісток – це просто, навіть якщо ви новачок. Ось покрокове керівництво:
1. Відкрийте сайт: перейдіть на сайт Кидок Кісток.
2. Введіть комбінацію кубиків: у полі для введення напишіть, наприклад, `2d6+3` для двох шестигранників з модифікатором +3.
3. Натисніть кнопку "Кинути": система автоматично виконає кидок і покаже результат.
4. Перегляньте результати: ви побачите деталі кидка, включаючи всі значення кубиків та підсумковий результат.
5. Досліджуйте історію: в розділі історії ви можете переглянути попередні кидки та їх результати.
Реальні приклади використання
Уявіть собі, що ви граєте в Dungeons & Dragons і вам потрібно кинути 4d20 для атаки. Ви просто вводите `4d20` у Кидок Кісток і натискаєте "Кинути". Через кілька секунд система покаже вам результати всіх чотирьох кидків, що дозволить вам швидко визначити, чи вдалася ваша атака.
Або, якщо ви граєте в гру, де потрібно кинути 3d8 з модифікатором +2, просто введіть `3d8+2`, і ви отримаєте результат за кілька кліків.
Хто може скористатися Кидок Кісток
Кидок Кісток корисний для:- Гравців настільних ігор, які хочуть швидко та зручно виконувати кидки.
- Майстрів ігор, які потребують точності та легкості в управлінні кидками.
- Новачків, які тільки починають знайомитися з рольовими іграми та кидками кубиків.